;

19 Mart 2013 Salı

İkballe diyar diyar 20 mart kanal 7 izle,diyarbakır 20.03.2013 çarşamba kanal7 seyret

ikballe diyar diyar 20 mart 2013 izle
Kanal: kanal 7
Tarih: 20.03.2013
Saat : 12:00
Türü : Gezi

İkbal’le Diyar Diyar bu hafta, zengin mutfağı, kültürel bölgeleriyle Dicle nehrinin kıyısındaki şehir Diyarbakır’dan renkli görüntüler eşliğinde ekranlara geliyor. Evleneceği genci yalnızca bir kere gören genç kızın ilginç öyküsü, renkli kıyafetlerin göz kamaştırdığı köy düğünü, Diyarbakır’ın yöresel yemekleri İkbal’le Diyar Diyar’da yer alacak.

İkbal Gürpınar’ın sunduğu “İkbal’le Diyar Diyar” bu hafta, Diyarbakır’dan eğlenceli bir programla izleyici karşısına çıkıyor. İkbal Gürpınar, bu hafta ilginç bir düğüne katılacak. Birbirlerini yalnızca bir kez gören çiftin düğünü İkbal’le Diyar Diyar’da izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. Evleneceği kişiyi bir kez gören gelinle hoş bir sohbet gerçekleştiren Gürpınar, düğüne katılan kadınların kıyafetleri karşısında duyduğu hayranlığı gizleyemeyecek. Programda kaburga dolması, sac tava yemeği, içli köfte, ekşili etli köfte tarifleri ekrana gelecek. İkbal Gürpınar’ın yeni doğmuş bir kuzuyla karşılaştığı andaki tepkisi izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. 

Etiketler :  ikballe diyar diyar 20 mart,ikballe diyar diyar 20 mart 2013,ikballe diyar diyar 20 mart 2013 full izle,ikballe diyar diyar izle,ikballe diyar diyar 20.03.2013,ikballe diyar diyar online seyret  

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes