;

8 Nisan 2013 Pazartesi

Dr.feridun kunak show 9 nisan kanal 7 izle,feridun kunak show 09.04.2013 salı kanal7 seyret

feridun kunak show 09.04.2013 izle
Kanal: Kanal 7
Tarih: 09.04.2013
Saat : 09:45
Türü : Sağlık

Ekranların en renkli sağlık programı  “Dr. Feridun Kunak Show”da bugün, dirsek ekleminin dış kısmında hissedilen ağrıyla kendini belli eden ‘tenisçi dirseği’ hastalığı  ve sırt ağrılarına sebep olan skolyoz hastalığı ağrıları ele alınacak.

Dr. Feridun Kunak Show’da bugün, dirsek ekleminin dış kısmından başlayarak el bileğine ve parmaklara uzanan kaslardaki zorlanma ve aşırı yüklenme sonucu ortaya çıkan tenisçi dirseği hastalığı anlatılacak. Tenisçi dirseğinin belirtileri, ameliyatsız tedavi yöntemi programda ekrana taşınacak. Ayrıca omurga eğriliği olarak bilinen ve çoğunlukla duruş bozuklukları sebebiyle ortaya çıkan skolyoz hastalığı hakkında önemli bilgiler verilecek. Dayanılmaz sırt ve bel ağrılarına neden olan skolyoz Dr. Feridun Kunak Show’da enine boyuna ekrana taşınacak.

Programda; ‘Skolyozun belirtileri nelerdir? Tedavi yöntemleri nelerdir? Birçok insanın yaşamını olumsuz etkileyen bel ve sırt ağrılarının nedeni skolyoz ya da kifoz olabilir mi?’ sorularına yanıt verilirken eklem ağrıları için özel bitkisel kür tarifleri verilecek.

Etiketler :  dr.feridun kunak show 9 nisan,dr.feridun kunak show 9 nisan 2013,dr.feridun kunak show 9 nisan 2013 full izle,dr.feridun kunak show izle,dr.feridun kunak show 09.04.2013,dr.feridun kunak show online seyret  

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes